Kolejne warianty telefonu Nokia Lumia 925 otrzymują aktualizację Lumia Black

Przed chwilą sprawdziłem i na moim telefonie Nokia Lumia 925 bez brandingu pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja Lumia Black. Również posiadacze Lumii 925 pochodzącej z sieci T-Mobile mogą zaktualizować swoje urządzenia. Strona Nokii pokazująca dostępność aktualizacji nie posiada aktualnych informacji więc koniecznie sprawdźcie w swoich Lumiach WP8 czy przypadkiem nie czeka na Was oprogramowanie Lumia Black.

Aktualizacja Lumia Black na telefonie Nokia Lumia 925

Istnieje duża szansa, że posiadacze telefonów Nokia Lumia 1020 również otrzymali aktualizację. Do tej pory Lumia Black była dostępna jedynie dla telefonu Nokia Lumia 925 z sieci Orange oraz dla telefonu Nokia Lumia 1020 z sieci T-Mobile.

Dla przypomnienia napiszę, że oprogramowanie zostało oparte na aktualizacji Windows Phone 8 Update 3 od Microsoftu i zawiera szereg nowości od Nokii. Szczegółową listę zmian znajdziecie w artykule Aktualizacja oprogramowania Lumia Black wystartowała globalnie!

Czy Wasze telefony również otrzymały aktualizację Lumia Black? Koniecznie napiszcie kto z Was otrzymał w jakim telefonie i w jakiej sieci. Będzie to przydatna informacja dla pozostałych czytelników.