Kolejna kompilacja Windows 10 Mobile będzie zawierać niespodziankę

Już wiemy, że dzisiaj nie pojawi się kolejna kompilacja Windows 10 Mobile. Gabe poinformował, że jutro podzieli się z nami nowymi szczegółami dotyczącymi nowej wersji systemu. Tym razem jednak zapowiedział, że kolejna wersja będzie zawierać coś czego nie zawierały żadne dotychczasowe kompilacje. Nie jest do końca pewne co to będzie ale z pewnością warto zaczekać do jutra.

We wtorek Microsoft poinformował, że udostępni nową kompilację dzisiaj lub jutro. Już wiemy, że na aktualizację będziemy musieli poczekać do jutra. Oto jak Gabe zapowiedział kolejną wersję mobilnej wersji Windows:

[quote style=”1″ author=”Gabe Aul”]We are working on doing something we’ve never done before with new builds…but not today[/quote]

Nieco później Gabe dodał kolejną informację dotyczącą nowej kompilacji:

[quote style=”1″ author=”Gabe Aul”]Sorry, that’s enough tease for today. Tomorrow AM (Seattle time) I will share the details with you[/quote]

Ze wcześniejszych informacji dowiedzieliśmy się również, że otrzymamy wersję wyższą niż numer Build 10575. Już teraz czekam z niecierpliwością na nową aktualizację. Jak myślicie co miał Gabe na myśli pisząc, że pracują nad czymś czego jeszcze nigdy wcześniej nie robili w kompilacjach?

Źródło: Twitter