Kolejna garść informacji o przyszłych telefonach Lumia oraz o systemie Windows Phone 8.1

Po raz kolejny użytkownik qxerro udostępnił grafiki przedstawiające najnowszy system Windows Phone 8.1. Co prawda są to jedynie wycinki ale widać na nich kilka ważnych nowości. Po pierwsze zniknął napis Nokia zamiast którego pojawił się napis Lumia. Czy to oznacza, że Microsoft będzie dodawał jedynie napis Lumia na obudowie telefonów z Windows Phone?

Lumia 1820

Grafika po lewej stronie przedstawia ekran blokady z procentowym wskaźnikiem naładowania baterii oraz napis Lumia na obudowie. Niektórzy doszukują się również ukrytego znaczenia w godzinie widocznej na ekranie. Czyżby miało się pojawić nowe urządzenie Lumia 1820?

Druga grafika przedstawia dolną część ekranu blokady, na którym widać powiadomienia. Budzik znalazł się w nowym miejscu tuż obok pozostałych powiadomień takich jak wiadomości e-mail czy SMS. Drugą ciekawostką jest widoczne okno dialogowe, które może sugerować, że w systemie Windows Phone Blue będziemy mieli możliwość bezpośredniego przejścia do wiadomości lub możliwość szybkiej odpowiedzi wprost z ekranu blokady.

Źródło: @qxerro Twitter