Kolejna aktualizacja w Windows Insider dopiero w przyszłym roku

Czekaliśmy na nową kompilację w programie Windows Insider dla naszych telefonów i niestety w tym roku już się nie doczekamy. Dona Sarkar poinformowała dzisiaj, że nie jest zadowolona z najnowszych, wewnętrznie testowanych kompilacji i w związku z tym nie pojawią się już nowe aktualizacje w tym roku.

Nowe kompilacje nie zostaną udostępnione ze względu na możliwe błędy lub inne niedogodności, które mogłyby wystąpić po ich wgraniu. W związku z tym, że zbliża się okres świąteczny zostalibyśmy bez jakiegokolwiek wsparcia. Tak więc ten rok kończymy z następującymi wersjami systemu Windows 10 Mobile:

 Krąg aktualizacjiKompilacja systemu
Szybkie aktualizacje (Fast Ring)
Windows Insider
Build 14977.1000
Creators Update (Redstone 2)
Wolne aktualizacje (Slow Ring)
Windows Insider
Build 14965.1001
Creators Update (Redstone 2)
Release Preview
Windows Insider
Build 14393.576
Anniversary Update (Redstone 1)
Oficjalna aktualizacja systemu
Build 14393.576
Anniversary Update (Redstone 1)

Zestawienie wszystkich poprawek oraz nowości jakie zostały wprowadzone do tej pory w rozgałęzieniu Redstone 2 znajdziecie w tym artykule.

Jak oceniacie ten rok z perspektywy czasu? Czy nowe aktualizacje wprowadziły poprawki oraz nowości, na które czekaliście? Napiszcie również z jaką kompilacją systemu wejdziecie w Nowy Rok 2017 i czego oczekujecie od kolejnych aktualizacji systemu Windows 10 Mobile.