• Nokia
  • Komentarze: 0

Kinograf 2.5.0.21 dostępny dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8

W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja aplikacji Kinograf 2.5.0.21 (Cinemagraph) dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Dzięki aplikacji możemy tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe.

Kinograf - Nokia Lumia Windows Phone 8

Kinograf - Nokia Lumia Windows Phone 8

Kinograf - Nokia Lumia Windows Phone 8

Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, pozwalające tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Pomocne wskazówki pozwolą szybko i wygodnie wybrać animowany obszar, tworząc unikalny kinograf. Efekt końcowy jest zachwycający. Swój kinograf możesz udostępnić znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty elektronicznej i wiadomości. Wystarczy konto Nokia i połączenie danych. Po przesłaniu kinografu na serwer firmy Nokia udostępniasz łącze do niego. Udostępnianie odbywa się przez sieć Wi-Fi lub komórkową, dlatego warto sprawdzić opłaty operatora za przesył danych.

Aplikację można bezpłatnie zaktualizować odwiedzając sklep Windows Phone Store. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 – Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920. Kinograf można również pobrać skanując poniższy kod QR.

Kod QR - Kinograf
Źródło: Windows Phone Store