• Programy
  • Komentarze: 1

Kinograf 1.1.1.0 dostępny dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 7.5 i 7.8

W sklepie Windows Phone Marketplace pojawiła się aplikacja Kinograf 1.1.1.0 (Cinemagraph) dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 7.8. Dzięki aplikacji możemy tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe.

Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, pozwalające tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Pomocne wskazówki pozwolą szybko i wygodnie wybrać animowany obszar, tworząc unikalny kinograf. Efekt końcowy jest zachwycający.

Swój kinograf możesz udostępnić znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty elektronicznej i wiadomości. Wystarczy konto Nokia i połączenie danych. Po przesłaniu kinografu na serwer firmy Nokia udostępniasz łącze do niego. Udostępnianie odbywa się przez sieć Wi-Fi lub komórkową, dlatego warto sprawdzić opłaty operatora za przesył danych.

Kinograf działa we wszystkich telefonach Nokia Lumia, ale najlepiej sprawdza się w modelach Nokia Lumia 710, 800 i 900.

Aplikację można bezpłatnie pobrać odwiedzając sklep Windows Phone Marketplace. Kompatybilne są smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5 oraz 7.8 – Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 900. Kinograf można również pobrać skanując poniższy kod QR lub klikając ikonę aplikacji.

Pobierz aplikację Kinograf ze sklepu Windows Phone

Kinograf - sklep Windows PhoneKod QR - Kinograf Windows Phone 7
Źródło: własne