Kiedy pojawi się nowy Facebook oraz Messenger dla Windows 10 Mobile?

Najważniejszą informacją wczorajszego dnia było udostępnienie aplikacji Facebook oraz Messenger dla komputerów z systemem Windows 10. Celowo nie podaliśmy tej informacji ponieważ przede wszystkim opisujemy nowości związane z systemem Windows 10 Mobile. Udostępnienie tych aplikacji może jednak oznaczać, że już niebawem obie aplikacje zadebiutują również na naszych telefonach.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że producentem nowych aplikacji jest Facebook a nie Microsoft jak to ma miejsce w obecnych wersjach aplikacji dostępnych w Sklepie Windows. Microsoft już jakiś czas temu zapowiedział, że na naszych telefonach pojawią się odświeżone wersje tych aplikacji a teraz wygląda na to, że stanie się to już wkrótce.

Niestety w dalszym ciągu nie znamy konkretnej daty udostępnienia odświeżonych aplikacji Facebook oraz Messenger ale trzymajmy kciuki za ich rychłe opublikowanie. Tymczasem możecie pobierać i testować wersje tych aplikacji dla komputerów z systemem Windows 10. Zapraszam do pobierania i dzielenia się Waszymi opiniami.

Przypominam również, że wczoraj została udostępniona oficjalna wersja aplikacji Instagram dla Windows 10 Mobile. Właścicielem tej aplikacji również jest Facebook. Poniżej zamieszczam odnośnik do tej aplikacji oraz aktualnych wersji Facebook i Messenger.

Kod QR
Kod QR
Kod QR