• Programy
  • Komentarze: 5

Kiedy pojawi się nowa aplikacja INGMobile dla telefonów Windows 10 Mobile?

Użytkownicy z niecierpliwością czekają na nową wersję aplikacji INGMobile ponieważ obecna wersja sprawia problemy w systemie Windows 10 Mobile. Jeszcze w tym miesiącu ING ma udostępnić nową aplikację, która zyska zupełnie nowy wygląd a przy okazji będzie w pełni kompatybilna z systemem Windows 10 Mobile.

W ramach prowadzonych badań przez ING powstało już kilka wersji ekranu startowego aplikacji, które były modyfikowane na podstawie ocen użytkowników, którzy korzystali z funkcji Moje ING. Poniżej zamieszczam zrzut z ostatecznej wersji, która najprawdopodobniej pojawi się w finalnej wersji aplikacji. Informacje o tym jak rozwijał się ekran startowy w aplikacji znajdziecie na stronie Społeczności ING.

INGMobile

[quote style=”1″ author=”ING”]Od początku projektu prowadzimy badania użyteczności systemu. Na podstawie opinii zbieranych od naszych klientów, na każdym etapie pracy nad ekranem startowym aplikacji, projektowane były rozwiązania, które mają jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Na podstawie badań zaprojektowaliśmy ekran startowy, który w sposób intuicyjny i przejrzysty przedstawia najważniejsze funkcje i informuje o stanie konta. – mówi Tomasz Opalski, odpowiedzialny za badania w projekcie Moje ING. Nie tracąc na intuicyjności i atrakcyjności ekranu, ekran startowy zawiera najważniejsze funkcje bankowości oraz informacje, które umożliwią szybki kontakt z bankiem i znalezienie najbliższych bankomatów i oddziałów.[/quote]

Oficjalna informacja na stronie banku podaje, że nowa aplikacja zostanie udostępniona klientom już w pierwszej połowie roku w wersji na systemy operacyjne: Android, iOS oraz Windows 10 Mobile. Na forum społeczności ING można jednak znaleźć wpis Moderatora, który informuje, że wersja dla Windows 10 Mobile będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu. Warto również dodać, że dotychczasowa aplikacja bankowa pozostanie nadal dostępna.

Źródło: Społeczność ING