Aktualizacja Windows 10 Mobile Anniversary Update wystartuje 2 sierpnia

[notice]Aktualizacja. Dona Sarkar, przewodnicząca programu Windows Insider, potwierdziła za pomocą sieci Twitter, że aktualizacja dla wspieranych telefonów wystartuje tego samego dnia co dla komputerów.[/notice]

Dzisiaj już oficjalnie Microsoft potwierdził, że długo oczekiwana aktualizacja Anniversary Update wystartuje 2 sierpnia. Wczoraj informowaliśmy, że korporacja z Redmond przez przypadek udostępniła wpis informujący o dacie udostępnienia aktualizacji, który został szybko usunięty. Od wczoraj Microsoft wprowadził ostatnie szlify do artykułu i dzisiaj mamy już oficjalne stanowisko firmy.

Cały dzisiejszy wpis na oficjalnym blogu Microsoft poświęcony jest wersji komputerowej i nie znajdziemy w nim informacji dotyczących telefonów oczekujących na aktualizację. Przy okazji Microsoft podziękował uczestnikom programu Windows Insider za ich wkład i ciężką pracę, która wpłynęła na obecny wygląd i działanie systemu.

[quote style=”1″ author=”Yusuf Mehdi”]We’d like to say a special thank you to each of you who have upgraded to Windows 10. With over 350 million devices now running Windows 10, customer satisfaction is higher than any previous version of Windows and customer engagement is also incredible with more than 135 billion hours of use on Windows 10 since launch. We’re pleased that so many of you are being more productive and having more fun with Windows 10. Your feedback has been a key input into the design of the Anniversary Update.[/quote]

Microsoft zachęca wszystkich niezdecydowanych do aktualizacji do systemu Windows 10 już dzisiaj i przypomina, że oferta bezpłatnej aktualizacji zakończy się 29 lipca. Niestety w dalszym ciągu nie wiemy czy 2 sierpnia wystartuje również aktualizacja dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile.

Źródło: Microsoft oraz Twitter