Update: Microsoft aktualizuje Kalendarz dla telefonów Windows Phone 8.1

Kalendarz podobnie jak np. Xbox Music czy Xbox Video został wyodrębniony jako osobna aplikacja w systemie Windows Phone 8.1. W ten sposób Microsoft może szybko aktualizować poszczególne elementy systemu bez konieczności aktualizacji samego systemu. Microsoft udostępnił aktualizację aplikacji Kalendarz dla posiadaczy telefonów WP8.1.

Aktualizacja Kalendarza Windows Phone 8.1

Kalendarz pomoże Ci zorganizować życie za pomocą kilku naciśnięć. Na bieżąco dodawaj spotkania i wydarzenia, przeglądaj terminarz, korzystając z nowych interaktywnych widoków, z łatwością synchronizuj inne kalendarze itd.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji Kalendarza. Najnowsza wersja została oznaczona numerem 1.0.14127.246. Aktualizacja przeznaczona jest wyłącznie dla smartfonów z systemem Windows Phone 8.1.

[label style=”3″]2014-07-02[/label]

Dzisiaj kalendarz otrzymał kolejną aktualizację, które poprawia losowe, samoczynne zamykanie się aplikacji. Najnowsza wersja została oznaczona numerem 1.0.14127.247. Dajcie znać czy najnowsza poprawka usunęła błąd z zamykającą się aplikacją.

Kalendarz

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Kalendarz na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • BoGusz Z. Jędras

  nie tylko kalendarz bo jeszcze Pogode, Sport, Wiadomości i nowa aktualka Spotify

 • Łukasz

  Macie taki problem,że po chęci dodania nowego wydarzenia aplikacja się zamyka i wraca na kafelki? U mnie w domu takie coś się dzieje na trzech telefonach ( dwie lumie 625 i lumia 920 z systemami 8.1)..

  • Podobno jest problem z aktualizację kalendarza. Użytkownicy skarżą się na podobne problemy. Pewnie szybko pojawi się kolejna aktualizacja.

  • Na 1320 (8.1 PfD) mam już ten „nowy” kalendarz od pewnego czasu (na bank dłużej niż tydzień) i żadnych problemów nie mam z nim

   • Nowa aktualizacja pojawiła się dopiero wczoraj więc raczej nie jest możliwe abyś miał ją od tygodnia. Sprawdzałeś czy masz dostępną dostępną kolejną aktualizację?

    • po przeczytaniu artykułu, chciałem i ja zrobić update ale nie było takiej możliwości (zamiast „aktualizuj” miałem „wyświetl”). Na dodatek przypominam sobie, że parę dni wcześniej update kalendarza się robił. Ale przed chwilą coś mnie tknęło i sprawdziłem – była aktualizacja (wczoraj na bank jej nie miałem). Zaktualizowałem. Dodałem natychmiast nowy termin i bez problemu się dodał. Pobawię się trochę i zamelduję po południu.

    • Jest OK. Ja wczoraj sprawdzałem koło południa – pewnie po lawinie komentów MS zdjął aktualizację, zrobili poprawkę i wstawili znów – tak jak pisał Robert i tą „poprawioną” aktualizację trafiłem dziś. Ludziska! Robić aktualizację, bo TA zdaje się być stabilna – pół godziny bawiłem się kalendarzem i zero złych objawów.

 • disqus_zwaXFVOqcN

  Od wczoraj – od pobrania aktualizacji kalendarza mam ten sam problem. Program zamyka sie przy próbie dodania nowego wydarzenia. Można to obejsc wchodząc w jednodniowy tryb wyświetlania kalendarza. Niestety próby edytowania raz dodanego wydarzenia za każdym razem kończą pracę aplikacji.

 • Jest już nowa aktualizacja likwidująca problem.

  • Łukasz

   Potwierdzam, u mnie też się poprawiło (lumia 920)

 • icearas

  Na WP 8.1 w l630 aktualizacja z dzisiaj naprawia zamykanie kalendarza przy próbie dodania nowego wydarzenia.

 • Honorata De

  Mam takie pytanie. Mam w telefonie pocztę gmail i kalendarz. Ostatnio utworzyłam swój kalendarz na komputerze przez pocztę. To, co wpisuję na komputerze automatycznie się wpisuje do kalendarza, ale w drugą stronę to nie działa: jak wpisuję na telefonie, to nie przechodzi do kalendarza w telefonie. co zrobić, żeby kalendarz na komputrze aktualizował się z tym w telefonie?

 • Nik Kos

  Witam, nie wiem czy ktoś tu zagląda ale zobaczymy, mam problem z synchronizacją kalendarza otóż –

  zródło: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/outlook/calendar-add-birthdays

  Kalendarz jest połączony z listą kontaktów w aplikacji Kontakty

  –Jeśli dodasz datę urodzin do kontaktu w aplikacji Kontakty, ta data zostanie dodana do Twojego kalendarza. **********************NIE DZIALA NIE ZOSTAJE DODANA

  –Jeśli dodasz datę urodzin do aplikacji
  Kalendarz, a odpowiadająca jej nazwa będzie pasować do kogoś z listy
  kontaktów, data urodzenia zostanie dodana do tego kontaktu. ***************************************NIE DZIALA, TEN SAM OPIS KONTAKTU A DODAJE GO PO RAZ DRUGI

  –Jeśli dodasz datę urodzin w aplikacji
  Kalendarz, a ta osoba nie znajduje się na liście kontaktów, zostanie ona
  dodana do listy kontaktów.

  Inne metody dodawania dat urodzin do kalendarza

  • To są wskazówki dla aplikacji Outlook w systemie Windows 8 (8.1). U mnie dodawanie urodzin do kontaktów powoduje pojawienie się tych dat w kalendarzu. Po dodaniu urodzin do kontaktu zsynchronizuj telefon ze swoim kontem Microsort – np. spróbuj odebrać pocztę na koncie Microsoft.

   • Nik Kos

    Dziękuję za odpowiedz, ale…oczywiście ze zsynchronizowałem, połowa moich kontaktów ma przypisaną datę urodzin ale kalendarz ich nie widzi, a co ciekawe kiedyś wszystko było ok. I jeszcze jedna ciekawostka, z kilku dziesięciu kontaktów z datami urodzin pokazuje tylko dwa, a gdy usunąć zdarzenie „urodziny” jest to nie możliwe i pojawia sie jakiś ERROR