Już wkrótce zobaczymy finalną wersję darmowej nawigacji HERE Drive

Jak poinformował rosyjski portal WinPhoneLive już niebawem ujrzymy finalną wersję darmowej nawigacji HERE Drive. Informację podał Pino Bonetti, Senior Marketing Communications Nokia, za pomocą sieci społecznościowej Twitter.

Już niebawem finalna wersja HERE Drive

Jedną z głównych nowości w finalnej wersji [label style=”1″]HERE Drive[/label] ma być dodanie ruchu drogowego. Funkcja ta znajduje się w aplikacji HERE Maps ale niestety jej brak w HERE Drive  skutkuje tym, że nie możemy skorzystać z funkcji najszybszej trasy z uwzględnieniem warunków panujących na drodze.

Nokia wprowadziła dosyć niedawno również funkcję Moje dojazdy, która w połączeniu z ruchem drogowym doskonale sprawdzi się w codziennych dojazdach do pracy. Miejmy nadzieję, że i ta funkcja doczeka się finalnej wersji.

Oczywiście finalną wersję otrzymają wszyscy właściciele telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Posiadacze modeli Nokia Lumia 520 oraz Nokia Lumia 720 otrzymają HERE Drive a pozostali użytkownicy telefonów Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920 otrzymają HERE Drive+.

Źródło: winphonelive.ru