Już wkrótce ożywione zdjęcia na Twoim telefonie Nokia Lumia

Nokia przygotowuje kolejną niespodziankę dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia. Ponownie wychodzi na przeciw miłośnikom fotografii mobilnej promując swój najnowszy produkt pod tytułem Ożywione zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia filmu promocyjnego oraz do przeczytania krótkiego opisu.

Nokia postanowiła wykorzystać swoje dotychczasowe osiągnięcia i wykorzystać innowacje z aplikacji Kinograf, która pokazuje więcej niż tylko zdjęcia oraz Nokia Camera z możliwością powiększania i dostrzegania najmniejszych szczegółów.

Czym są ożywione zdjęcia? To znacznie więcej niż statyczne obrazy – to ruchome wspomnienia. W ten sposób będziemy mogli uchwycić chwilę w nowy sposób a następnie podzielić się nią z innymi.

Początkowo funkcja będzie dostępna na telefonie Nokia Lumia 930. Ruchome wspomnienia będą zintegrowane z wbudowaną aplikacją Nokia Camera i będą zapisywane wraz z wykonywanymi zdjęciami.

Każde wspomnienie będzie trwało krócej niż sekundę i ten czas w zupełności wystarczy aby ożywić każde zdjęcie. Aplikacja będzie współpracować również z najnowszą wersją aplikacji Nokia Storyteller.

Aplikacja będzie dostępna w telefonie Nokia Lumia 930 z zaktualizowanymi aplikacjami Nokia Camera oraz Nokia Storyteller. Wspomnieniami będą również zdjęcia wykonywane w aplikacjach Kinograf oraz Refocus jak również nakręcone przez nas filmy.

Ruchome zdjęcia będą dostępne dla wybranych urządzeń Nokia Lumia w ciągu kilku kolejnych miesiący.

Źródło: Conversations by Nokia