Już jutro rozpoczyna się konferencja Microsoft Build 2016

Jutro w San Francisco rozpocznie się konferencja Microsoft Build 2016, na którą wszyscy czekamy z niecierpliwością. Podczas tego corocznego wydarzenia Microsoft prezentuje największe nowości oraz ogłasza plany dotyczące zmian oraz innowacji na kolejne miesiące.

Z pewnością Microsoft w pierwszej kolejności przedstawi wyniki dotyczące popularności systemu Windows 10. Dowiemy się również jak rozwija się platforma służąca tworzeniu uniwersalnych aplikacji. Być może przy okazji poznamy nowe aplikacje, które w niedługim czasie zadebiutują w Sklepie Windows. Kolejnym punktem mogą być dodatkowe informacje związane z projektami związanymi z przenoszeniem aplikacji z konkurencyjnych platform. W ostatnim czasie Microsoft kupił platformę programistyczną Xamarin i pewnie również pojawią się dodatkowe informacje na jej temat.

My czekamy przede wszystkim na nowości związane z systemem Windows 10 Mobile. Być może poznamy dokładniejszą datę udostępnienia kolejnej dużej aktualizacji systemu z rozgałęzienia Redstone. Wszystkiego dowiemy się na konferencji Build 2016, która rozpoczyna się już jutro. Agendę tego wydarzenia znajdziecie na tej stronie. Najważniejsze informacje pojawią się również w dedykowanej aplikacji Microsoft Build, którą możecie pobrać na Wasze komputery oraz telefony z systemem Windows 10.

A jakie są Wasze oczekiwania odnośnie jutrzejszej konferencji?

Kod QR