• Nokia
  • Komentarze: 3

Jedź bezpiecznie samochodem z aplikacją Nokia Car App dla Lumii WP8

Nokia udostępniła aplikację Nokia Car App dla zmotoryzowanych, której głównym celem jest dbanie o nasze bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Do tej pory funkcja samochodowa była dostępna wyłącznie po połączeniu telefonu Nokia Lumia z uchwytem samochodowym Nokia CR-200. Teraz z aplikacji mogą skorzystać wszyscy posiadacze telefonów Nokia Lumia WP8.

Nokia Car App - Nokia Lumia Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1

Ekran główny posiada informacje o aktualnej godzinie, pogodzie oraz stanie naładowanie naszej baterii. Oprócz tego otrzymujemy możliwość ustawienia trzech skrótów do najczęściej używanych aplikacji, które przydadzą się w podróży.

Standardowo aplikacja posiada ustawione trzy aplikacje: HERE Drive, Nokia MixRadio oraz szybkie połączenie. W tej ostatniej mamy możliwość dodawania najczęściej używanych kontaktów, do których będziemy dzwonić w trakcie podróży.

Nokia Car App - ustawienia aplikacji

W ustawieniach mamy możliwość zmiany aplikacji, które będą wyświetlane na ekranie głównym oraz możliwość ustawienia bieżącej lokalizacji jak i jednostki określającej temperaturę.

Aplikacja Nokia Car App przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do bezpłatnego pobierania ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia Car App

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Car App na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR