Jakie są Wasze wrażenia po aktualizacji poprawek dla WP8.1 Preview for Developers?

Wczoraj została udostępniona pierwsza aktualizacja z poprawkami dla systemu Windows Phone 8.1 Preview for Developers. Według Microsoftu aktualizacja poprawia błędy zgłaszane przez użytkowników oraz wydłuża czas pracy baterii. Zapraszam do podzielenia się Waszymi odczuciami po wczorajszej aktualizacji.

Aktualizacja Windows Phone 8.1 Preview for Developers

Użytkownicy zgłosili wiele błędów jednak najczęściej narzekaliśmy na szybsze zużycie baterii, zmniejszenie stabilności działania systemu, ogólne zwolnienie systemu czy problemy z powiadomieniami.

Zdecydowanie najlepszym sposobem aby sprawdzić czy w dalszym ciągu występują jakieś błędy lub problemy w naszych telefonach jest przywrócenie ustawień fabrycznych po aktualizacji naszego telefonu. Co prawda wiąże się to, z koniecznością ponownego ustawiania telefonu oraz instalacji wszystkich aplikacji na nowo ale warto spróbować.

Jeżeli chcesz zainstalować najnowszą wersję systemu na swoim telefonie z systemem Windows Phone 8 to zapraszam do artykułu Wszystko co powinniście wiedzieć o Windows Phone 8.1 Preview for Developers.

A jakie są Wasze spostrzeżenia odnośnie najnowszej aktualizacji Windows Phone 8.1? Czy jesteście zadowoleni po aktualizacji i czy wszystkie funkcje działają u Was prawidłowo?