Jakie aktualizacje systemu Windows 10 Mobile zobaczymy w tym tygodniu?

Microsoft ostatnim razem zaskoczył uczestników programu Windows Insider i udostępnił nową kompilację systemu Windows 10 Mobile w sobotę. Jak widać korporacja z Redmond przyspiesza prace nad systemem z rozgałęzienia Redstone 1 tak aby przygotować system do oficjalnej aktualizacji Anniversary Update, która ma nastąpić na początku sierpnia. Tym samym prace nad rozgałęzieniem Threshold 2 zwalniają ale Microsoft przygotował kolejną aktualizację, która pojawi się już jutro.

W wewnętrznych testach Microsoft niemalże codziennie pojawią się nowe kompilacje. Ostatnia wersja pojawiła się dwa dni temu i posiada numer Build 14388. Dosyć szybko zbliżamy się do wydania stabilnej wersji systemu, która według różnych źródeł i komentarzy może posiadać numer Build 14400. Podejrzewam, że już jutro uczestnicy Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu otrzymają wspomnianą wcześniej wersję 14388.

System z rozgałęzienia Threshold 2 od dłuższego czasu otrzymuje wyłącznie poprawki błędów i usprawnienia działania. Nie inaczej będzie tym razem. Już jutro Microsoft powinien udostępnić kolejną aktualizację, która najprawdopodobniej będzie posiadać numer Build 10586.494. Aktualizacja powinna pojawić się zarówno w kręgu oficjalnym jak i Release Preview.

Źródło: BuildFeed.net