Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Amber w telefonach Nokia Lumia WP8?

Kilka dni temu Nokia rozpoczęła oficjalną dystrybucję oprogramowania Amber dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Listę zmian poznaliśmy już dużo wcześniej ale jak się okazuje nie wszystkie telefony otrzymały najnowsze funkcje. Zobacz jakich funkcji brakuje w smartfonach Lumia WP8 po aktualizacji Amber.

Długo oczekiwana funkcja Radio FM nie będzie dostępna na telefonach Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 810 oraz Nokia Lumia 928. Drugą funkcją, której zabraknie w niektórych modelach jest podwójne kliknięcie do odblokowania telefonu. Właściciele modeli 52x, 720 oraz ponownie modelu Nokia Lumia 620 nie otrzymają tej funkcji po aktualizacji Amber.

Pozostali posiadacze telefonów Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 920 oraz Nokia Lumia 925 otrzymają wszystkie funkcje jakie pojawiły się w oficjalnej liście zmian. Jeżeli po aktualizacji nie macie dostępu do funkcji wygaszacza ekranu to znaczy, że musicie zaktualizować wbudowaną funkcję wyświetl+dotknij. Odnośniki do aktualizacji wbudowanych funkcji znajdują się w tym artykule.

Źródło: Nokia Support Discussions