Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Amber w telefonach Nokia Lumia WP8?

Kilka dni temu Nokia rozpoczęła oficjalną dystrybucję oprogramowania Amber dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Listę zmian poznaliśmy już dużo wcześniej ale jak się okazuje nie wszystkie telefony otrzymały najnowsze funkcje. Zobacz jakich funkcji brakuje w smartfonach Lumia WP8 po aktualizacji Amber.

Długo oczekiwana funkcja Radio FM nie będzie dostępna na telefonach Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 810 oraz Nokia Lumia 928. Drugą funkcją, której zabraknie w niektórych modelach jest podwójne kliknięcie do odblokowania telefonu. Właściciele modeli 52x, 720 oraz ponownie modelu Nokia Lumia 620 nie otrzymają tej funkcji po aktualizacji Amber.

Pozostali posiadacze telefonów Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 920 oraz Nokia Lumia 925 otrzymają wszystkie funkcje jakie pojawiły się w oficjalnej liście zmian. Jeżeli po aktualizacji nie macie dostępu do funkcji wygaszacza ekranu to znaczy, że musicie zaktualizować wbudowaną funkcję wyświetl+dotknij. Odnośniki do aktualizacji wbudowanych funkcji znajdują się w tym artykule.

Źródło: Nokia Support Discussions

 • jwiorian

  Widziałem na jednym z filmów na yt, że 520 otrzyma podwójne kliknięcie do odblokowania telefonu.

  • Konrad Uroda-Darłak

   Owszem, był taki filmik – sam się zdziwiłem ^^

 • Konrad Uroda-Darłak

  Warto też dodać, że jeśli nie ma się filtru połączeń i sms to trzeba zaktualizować info+dodatki ^^

 • Rafał

  Dla mnie to trochę żenujące, że lumie 520, 620 i 720 ( smartfony w cenach kolejno 700, 900 i 1350 zł) nie dostaną tak skomplikowanej funkcji jak podwójne kliknięcia do odblokowania a taką funkcję posiada np: asha 501 (za 400zł). Ceny są ze strony nokiaskleponline.pl

 • Mateusz

  czy ta aktualziacja faktycznie poprawia jakość zdjęć ? w lumi 520