• Porady
  • Komentarze: 0

Jak zarządzać plikami z użyciem SkyDrive oraz jak je edytować za pomocą telefonu Windows Phone?

Nokia na swoim kanale z poradami NokiaSupportVideos opublikowała kolejny film z informacjami dotyczącymi usługi SkyDrive. Zobacz jak zarządzać plikami w chmurze oraz jak je edytować za pomocą telefonu Windows Phone.

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Usługa SkyDrive umożliwia przechowywanie plików i korzystanie z nich za pomocą dowolnego urządzenia. Telefon Windows Phone ma wbudowany dostęp do usługi SkyDrive bezpośrednio z centrów Office i Zdjęcia. Można także automatycznie przesyłać zrobione zdjęcia do usługi SkyDrive w celu ułatwienia dostępu do nich. Aplikacja SkyDrive dla Windows Phone teraz jeszcze bardziej ułatwia udostępnianie plików i zarządzanie nimi w jednym miejscu.[/quote]

Aplikacja [label style=”1″]SkyDrive[/label] pozwala na dostęp do całej zawartości konta, wyświetlanie ostatnio używanych dokumentów, przekazywanie zdjęć oraz filmów bezpośrednio do chmury, udostępnianie plików innym, zarządzanie plikami oraz wyszukiwanie plików i folderów.

Aplikację Microsoft SkyDrive mogą pobrać właściciele telefonów Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8.

Pobierz aplikację [label style=”2″]SkyDrive[/label] ze sklepu Windows Phone

SkyDrive - sklep Windows PhoneKod QR - SkyDrive
Źródło: YouTube