Jak wygląda Twój ekran startowy w systemie Windows 10 Mobile?

System Windows 10 Mobile pozwala na znacznie większe możliwości personalizacji telefonu. Obecnie możemy ustawić tapetę nie tylko pod kafelkami ale również rozmieścić na pełnym ekranie. Dodatkowo użytkownik może ustawić przezroczystość kafelków, którą można regulować w pełnym zakresie czyli od 0 do 100%. To stwarza nowe możliwości stworzenia wyjątkowego ekranu startowego.

Kolorowe tapety Windows 10 Mobile

Pobierz tapetę po lewej | Pobierz tapetę po prawej

Zawsze byłem zwolennikiem jak najprostszych rozwiązań dlatego pod względem wizualnym system Windows Phone 8.1 w zupełności mi wystarczał. Nigdy nie ustawiałem tapety a jeden kolor kafelków wystarczał mi na długi czas. Teraz dzięki nowym możliwościom personalizacji postanowiłem nieco poeksperymentować.

Ostatnio moją uwagę zwróciły kolorowe tapety. Poszukałem wczoraj w internecie i znalazłem dwie propozycje, które przedstawiłem powyżej. Dodatkowo ustawiłem przezroczystość kafli. Jestem ciekawy jak długo zostanę przy nich ale uważam, że Microsoft zrobił doskonały krok zwiększając możliwości personalizacji naszych smartfonów.

Korzystacie z nowych możliwości personalizacji ekranu startowego w Waszych telefonach z systemem Windows 10 Mobile? Być może posiadacie nietuzinkowe tapety lub ciekawe ustawienia kafelków, które spodobają się innym? Zachęcam wszystkim do zamieszczania ekranów startowych oraz dzielenia się tapetami.