Jak przenosić wiadomości SMS i MMS na kartę SD i z karty SD w Windows Phone?

Przenoszenie wiadomości SMS i MMS w systemie Windows Phone odbywa się za pomocą kopiowania ich do innego kompatybilnego urządzenia lub też przy pomocy tworzenia kopii zapasowej. Najnowsza wersja aplikacji Przekaż moje dane wprowadza możliwość przenoszenia wiadomości na kartę SD oraz możliwość wczytywania wiadomości z karty SD.

Przekaż moje dane

Program Przekaż moje dane to szybki i prosty sposób kopiowania kontaktów z praktycznie dowolnego telefonu (Symbian, Android, iOS, BlackBerry, Windows Phone i inne) do nowego telefonu z systemem Windows Phone za pośrednictwem technologii Bluetooth. Niektóre telefony — w tym wiele telefonów Lumia — mogą też mieć możliwość przenoszenia wiadomości tekstowych i zdjęć. Program Przekaż moje dane kopiuje wszystkie kontakty do Windows Phone People Hub, skąd w łatwy sposób możesz dzwonić, mailować, rozmawiać lub obserwować znajomych w ulubionej sieci społecznościowej. W obsługiwanych telefonach kontakty i wiadomości można przenieść na kartę SD i z karty SD.

Wiadomości można przenosić na kartę pamięci w telefonach Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Oczywiście nasz telefon musi być wyposażony w slot na kartę pamięci. Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej czy nowa funkcja działa poprawnie.

Pobierz Przekaż moje dane na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR