Jak pobrać prawidłowe aplikacje HERE dla Windows 10 Mobile?

Jeżeli posiadacie telefon z systemem Windows 10 Mobile to możecie skorzystać z nowej, uniwersalnej aplikacji Mapy Windows do nawigacji. Jeżeli jednak przyzwyczailiście się do aplikacji HERE to również możecie je pobrać na Wasze telefony. Jeżeli po wejściu do sklepu pojawi się informacja o niezgodności aplikacji z telefonem to oznacza, że wybraliście złą wersję.

HERE Maps - dwie wersje dla Windows 10 Mobile

Powyższe zrzuty pochodzą z jednego telefonu z systemem Windows 10 Mobile. Jak widać w sklepie znajdują się dwie wersje aplikacji HERE Maps, z których jedna jest niezgodna a drugą pobierzemy bez problemu. Podobnie jest z aplikacjami HERE Drive+ oraz HERE Transit.

Co ciekawe obie aplikacje znajdują się pod jednym odnośnikiem w sklepie więc otwarcie odnośnika na jednym telefonie spowoduje otwarcie poprawnej wersji a na innym telefonie niezgodnej. Jak w takim razie otworzyć na telefonie Windows 10 Mobile poprawną wersję?

HERE Europe B.V.

Aby odnaleźć poprawną wersję wystarczy otworzyć jakąkolwiek aplikację HERE. Po otwarciu przewijamy stronę w dół i wybieramy wszystkie aplikacje od dostawcy HERE Europe B.V. (powyższy zrzut po lewej stronie). Po kliknięciu wyświetlą się wszystkie aplikacje HERE – jak widać opisywane wyżej aplikacje występują podwójnie (powyższy zrzut po prawej). Teraz wystarczy kliknąć w odnośniki i sprawdzić, którą wersję będziemy mogli zainstalować na naszych telefonach.

Poniżej podaję odnośniki do aplikacji ale pamiętajcie, że w Waszych telefonach z systemem Windows 10 Mobile mogą otworzyć się niezgodne wersje. W takim wypadku wystarczy skorzystać z powyższej porady.

Kod QR
Kod QR
Kod QR