Otwieraj wszystkie filmy YouTube bezpośrednio w aplikacji Metrotube

Metrotube to jedna z najlepszych aplikacji do odtwarzania filmów YouTube dostępnych w Sklepie Windows Phone. Oglądanie filmów w przeglądarce internetowej Internet Explorer jest nieco utrudnione i nie wszystkie funkcje są dostępne z poziomu przeglądarki. Teraz producent aplikacji Metrotube przygotował krótką instrukcję jak przygotować nasz telefon aby otwierał filmy YouTube z przeglądarki Internet Explorer bezpośrednio w aplikacji.

Otwieranie filmów YouTube z przeglądarki Internet Explorer w aplikacji Metrotube

Aby to zrobić musimy wyświetlić stronę metrotubeapp.com/openinmetrotube.html w naszym telefonie. Kolejnym krokiem jest skopiowanie do schowka tekstu widocznego w ramce. Następnie klikamy w ustawienia (trzy kropeczki widoczne w prawym dolnym rogu) i wybieramy opcję dodaj do ulubionych. Ostatni krok to wklejenie skopiowanego wcześniej tekstu w pole Adres URL.

Teraz za każdym razem kiedy znajdziemy odnośnik do filmu YouTube w przeglądarce internetowej Internet Explorer wystarczy, że klikniemy na niego a następnie wybierzemy z ulubionych stron wcześniej zapisaną witrynę OPEN IN METROTUBE (Otwórz w Metrotube). W ten sposób film automatycznie otworzy się w aplikacji Metrotube.

Otwieranie filmów YouTube w aplikacji Metrotube

Aplikację Metrotube możecie kupić w Sklepie Windows Phone w cenie 3,49zł. Przed zakupem możecie skorzystać z bezpłatnego, w pełni funkcjonalnego dema. Na koniec zachęcam do obejrzenia filmu instruktażowego a tuż pod nim znajdziecie odnośnik do pobrania aplikacji Metrotube.

Metrotube

Cena: 3,49zł (bezpłatne w pełni funkcjonalne demo)

Wydawca: Lazyworm Applications Ltd.

Pobierz Metrotube na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR