Jak oceniacie Sklep w systemie Windows 10 Mobile?

Microsoft bije rekordy jeżeli chodzi o częstotliwość aktualizacji uniwersalnych aplikacji w systemie Windows 10 Mobile. W większości przypadków aktualizacje wprowadzają jedynie drobne poprawki i usprawnienia jednak od czasu do czasu zdarzają się również nowości. Jedną z tych aplikacji jest Sklep Windows, który przeszedł dosyć długą drogę od momentu kiedy pojawił się po raz pierwszy w kompilacjach mobilnej dziesiątki.

Sklep Windows

Sklep Windows w systemie Windows 10 Mobile otrzymywał zmiany w interfejsie użytkownika, nowe funkcje oraz ulepszenia w zakresie szybkości działania. Wczoraj aplikacja otrzymała kolejną aktualizację, która wprowadziła jedną zmianę wizualną oraz jedną poprawkę związaną z bezpieczeństwem.

Tło w Sklepie Windows

Widok aplikacji otrzymał nowe tło, dzięki czemu przeglądanie Sklepu stało się bardziej przyjemne. W zależności od koloru ikony aplikacji tło dopasowuje się automatycznie co doskonale widać na powyższych zrzutach ekranowych.

Sprawdzanie tożsamości Sklep Windows

Drugą poprawką jest dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowymi lub nieupoważnionymi zakupami w naszym telefonie. Sklep Windows przy każdym zakupie będzie sprawdzał naszą tożsamość co pozwoli uniknąć dodatkowych wydatków w przypadku wyżej wymienionych sytuacji.

Jestem ciekawy Waszych opinii o Sklepie Windows w systemie Windows 10 Mobile. Jeżeli jeszcze nie znudziły się Wam ankiety to zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej. Pamiętajcie, że nie oceniamy konkretnej wersji Sklepu tylko Wasze ogólne wrażenia z używania Sklepu w różnych kompilacjach systemu Windows 10 Mobile.


Zachęcam również do wzięcia udziału w poprzedniej ankiecie, w której możecie ocenić system Windows 10 Mobile w wersji Build 10536.