Jak oceniacie działanie aplikacji społecznościowych w Windows 10 Mobile?

Windows 10 Mobile stale się rozwija i są dodawane do niego nowe funkcje oraz ulepszenia. Jednak sam system bez aplikacji nie może funkcjonować we współczesnym świecie dlatego bardzo ważne jest zainteresowanie deweloperów. W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych oraz odświeżonych aplikacji do obsługi najpopularniejszych sieci społecznościowych. Jak oceniacie ich działanie na Waszych telefonach?

 

Facebook. Początkowo deweloperem aplikacji była firma Microsoft. W połowie czerwca po raz pierwszy pojawiła się wersja beta przygotowana przez samego Facebooka. Użytkownicy musieli czekać aż dwa miesiące na udostępnienie stabilnej wersji. Niestety zdania są podzielone odnośnie wygody i szybkości działania nowej aplikacji. Należy dodać, że aplikacja została przeniesiona na system Windows 10 Mobile oraz PC za pomocą narzędzi OSMeta.

 

Messenger. Aplikacja zadebiutowała w Sklepie Windows na początku czerwca tego roku. Początkowo dostępna była w wersji beta aby po niespełna miesiącu wypłynąć na szerokie wody. W przypadku tej aplikacji możemy również spotkać skrajne opinie. Aplikacja również została przygotowana za pomocą narzędzi OSMeta.

 

Instagram. Aplikacja pojawiła się w marcu tego roku i również początkowo była dostępna wyłącznie w wersji beta. Stabilna wersja została opublikowana pod koniec kwietnia. Od tamtej pory aplikacja jest regularnie aktualizowana a kilka dni temu otrzymała nową funkcję Instagram Stories, która być może zdominuje aplikację Snapchat.

 

Twitter. Producent dostosował aplikację do wyglądu nowego systemu w marcu tego roku. Od tamtej pory aplikacja otrzymała zaledwie kilka aktualizacji ale tym samym otrzymała najwięcej pochlebnych opinii. Aplikacja funkcjonuje szybko i sprawnie.

 

Dajcie również znać w komentarzach jak oceniliście poszczególne aplikacje i dlaczego wybraliście takie oceny a nie inne. Bardzo jestem ciekawy, która z powyższych aplikacji okaże się najwyżej ocenianą wśród użytkowników telefonów z systemem Windows 10 Mobile.