Jak oceniacie aktualizację Windows 10 Mobile Creators Update?

W tym miesiącu posiadacze wybranych modeli telefonów z systemem Windows 10 Mobile otrzymali długo oczekiwaną aktualizację Creators Update. Aktualizacja nie wprowadziła żadnych rewolucyjnych zmian a jedynie drobne udoskonalenia i poprawki błędów. Czy jesteście usatysfakcjonowani wprowadzonymi zmianami i działaniem telefonu?

Windows 10 dla twórców czyli aktualizacja Creators Update miała wprowadzić szereg nowości w mobilnej dziesiątce. Niestety w trakcie rozwoju systemu Microsoft zmienił zdanie i odłożył w czasie wprowadzenie niektórych funkcji, które miały zadebiutować na naszych telefonach. Jedną z nich miała być rozbudowana funkcja Continuum, które pozwalałyby między innymi na możliwość otwarcia kilku aplikacji jednocześnie a tym samym na pracę w kilku oknach bez konieczności zamykania i otwierania kolejnej aplikacji. Zamiast tej i innych funkcji otrzymaliśmy jedynie poprawki w obsłudze Bluetooth, Microsoft Edge, aktualizacji systemowych, ustawieniach telefonu oraz inne drobne zmiany. W poniższym artykule znajdziecie szczegółowe informacje o aktualizacji Creators Update.

Wystartowała aktualizacja Windows 10 Mobile Creators Update dla telefonów

Nie ma co ukrywać, że aktualizacja Creators Update dla telefonów pod kątem nowości wypada dosyć słabo. Wprowadzone poprawki i udoskonalenia to jedynie drobne zmiany, które nie rzucają się całkowicie w oczy. Ogromnym minusem aktualizacji są z pewnością nowe mapy offline, które posiadają znacznie gorsze pokrycie w Polsce. Część osób narzeka również na niepoprawne działanie przeglądarki Microsoft Edge oraz problemy z mobilnym hotspotem. Zapraszamy do naszej recenzji aktualizacji Creators Update.

Recenzja Windows 10 Mobile Creators Update

Nowa aktualizacja systemu to nie tylko nowe funkcje czy ich brak, ale również pozostałe ważne aspekty takie jak stabilność systemu, działania aplikacji czy wpływ na baterię. Zapraszam do krótkiej ankiety, w której możecie ocenić jak wypada aktualizacja Creators Update na tle poprzedniej wersji systemu Anniversary Update.