Jak kupić telefon Lumia 950 taniej aż o 700 zł w sklepie Microsoft Store?

Dobre okazje nie trafiają się zbyt często tym bardziej jeżeli chcemy kupić telefon w sklepie Microsoft Store. Okazuje się jednak, że możemy w łatwy sposób zaoszczędzić nawet kilkaset złotych zamawiając telefon z zagranicznego sklepu Microsoft. To nic trudnego i co najważniejsze nie ma w tym sposobie żadnych haczyków. Zobaczcie ile możecie zaoszczędzić na poszczególnych modelach telefonów.

Microsoft Store UK

Poniżej opisane ceny pochodzą ze sklepu Microsoft Store UK i są przeliczone po dzisiejszym kursie funta szterlinga:

Jeżeli powyższe ceny zachęciły Was do zakupu to zapraszam do poniższych wskazówek:

Jak zamówić telefon ze sklepu Microsoft z innego kraju?

Wystarczy wejść do polskiego oddziału sklepu Microsoft Store PL a następnie wybrać opcję Masz pytania? i rozpocząć nowy czat. W oknie czatu piszemy co chcemy kupić i w jakim kraju. Najlepiej przygotować bezpośredni odnośnik do produktu.

Czy powyższe ceny są końcowe?

Tak. Pamiętajcie jednak, że bank będzie przeliczał kwotę po kursie z dnia zawarcia transakcji dlatego cena może się zmienić. Mogą również powstać dodatkowe opłaty związane z płatnością w obcej walucie. W każdym momencie możecie zwrócić się do Waszego banku z zapytaniem odnośnie tego w jaki sposób przeliczy kwotę transakcji.

Co z wysyłką?

Wysyłka z UK jest bezpłatna. Podobnie powinno być we wszystkich europejskich sklepach.

Co z gwarancją?

Microsoft dostarcza europejską gwarancję a to oznacza, że telefon kupiony w Unii Europejskiej może być serwisowany w każdym kraju należącym do wspólnoty.

Czas oczekiwania

Standardowy czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni. Produkt jest wysyłany kurierem więc powinien się zmieścić w terminie 5 dni.

 

Zachęcam również do przejrzenia cen innych produktów. Jeżeli znajdziecie inne ciekawe promocje to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Dziękuję RDF3 za informację!