Into the Dead – popularna gra Zombie dostępna dla Windows Phone 8

Into the Dead to gra, w której naszym głównym celem jest przeżycie. Nie jest łatwo ponieważ świat opanowały Zombie a naszym jedynym sprzymierzeńcem jest nasz refleks oraz zdobyta broń. Grę można opisać w kilku słowach: biegnij, omijaj i likwiduj Zombie. Gra zdobyła ogromną popularność na telefonach Android oraz iOS. Czy podobnie będzie na telefonach Windows Phone?

Into the Dead Windows Phone

Nasz bohater przez cały czas biegnie a naszym zadaniem jest zwinne omijanie Zombie. Gdy za bardzo zbliżymy się do nieumarłych stracimy część energii. Pomocnym w wymijaniu okaże się dostępny arsenał broni, który w miarę postępu gry znacząco urośnie.

W grze dostępnych jest kilka trybów rozgrywki ale na początku dostępny jest jedynie jeden, w którym musimy dobiec jak najdalej. Za przebiegnięty dystans otrzymamy nagrodę w formie pieniędzy, za które będziemy mogli dokupywać amunicję, nowe bronie i inne bonusy.

Poniżej zamieszczam krótką wideo-recenzję gry przygotowaną przez WPCentral. Poniższy gameplay doskonale obrazuje to co opisałem wcześniej.

Niestety za grę będziemy musieli zapłacić 3,49zł ponieważ na tą chwilę nie jest dostępna wersja demo. Into the Dead dostępna jest wyłącznie dla telefonów Windows Phone 8. Czy jesteście gotowi na walkę ze śmiercią?

Into the Dead

Cena: 3,49zł

Wydawca: PikPok

Pobierz Into the Dead na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: WPCentral