Instagram w końcu dostępny dla telefonów Windows Phone 8

Długo oczekiwana aplikacja Instagram dla telefonów Windows Phone jest już dostępna w sklepie Windows Phone w wersji BETA. Aplikacja umożliwia użytkownikom robienie zdjęć, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych. Charakterystyczną cechą jest to, że nadaje zdjęciom kwadratowy kształt. Zapraszam do pobierania!


Instagram Windows Phone
Dziel się zdjęciami w pojedynczych strumieniach z przyjaciółmi i podążaj za ich zdjęciami za pomocą jednego kliknięcia. Każdego dnia otwarcie aplikacji Instagram spowoduje, że zobaczysz nowe zdjęcia od Twoich najbliższych przyjaciół oraz od kreatywnych osób z całego świata.

Instagram BETA dostępny jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8. Poniżej zamieszczam odnośnik do sklepu oraz kod QR.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Instagram BETA[/label] ze sklepu Windows Phone

Instagram BETA - sklep Windows PhoneKod QR - Instagram BETA
 • JJ79

  Zaraz sprawdzam … 🙂 Ciekawe czy pobije możliwościami i wygodą 6tag’a 🙂
  EDIT:
  Na samym stracie już bardziej odpowiada … po wyborze opcji dodania zdjęcia, przenosi do galerii a tam możliwość zrobienia zdjęcia. 6tag niestety uruchamiał aparat – co akurat dla mnie nie jest rozwiązaniem optymalnym. Lecę testować dalej.

 • Marian Szutiak

  Jakieś takie powolne to… Jakby nagle moje łącze internetowe zmniejszyło swoją prędkość z LTE do GPRS… 6tag to przy tym tornado…

 • Mikołaj Dymek

  Szkoda tylko że brak spolszczenia, poza tym wszystko Oki