• Programy
 • Komentarze: 5

Instagram umożliwia zapisywanie wideo po zakończeniu transmisji na żywo

Instagram udostępnił kolejną funkcję dla telefonów i komputerów z systemem Windows 10. W ostatnim czasie została wprowadzona możliwość przesyłania transmisji na żywo, dzięki której możemy w czasie rzeczywistym pokazywać znajomym i osobom, które nas obserwują przekaz wideo z miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Teraz po zakończonej transmisji możemy ją zapisać.

Dzięki nowej funkcji możemy zapisać zakończoną transmisję. W tym celu wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu przycisk zapisywania. Aby rozpocząć transmisję na żywo należy przesunąć palcem w prawo na ekranie głównym aplikacji Instagram i z menu wybrać opcję „na żywo”.

Dajcie znać czy otrzymaliście już możliwość transmitowania na żywo oraz zapisywania. Pamiętajcie, że nie jest wymagana aktualizacja aplikacji ponieważ funkcja została wprowadzona po stronie serwerów producenta aplikacji Instagram. Zapraszam do pobierania.

Instagram

 • Jan

  Michał mam pytanie poczta Outlook u Ciebie działa poprawnie bo u mnie w Windows 10 mobile nie działa, w ikonie odświeżania znajduje się wykrzyknik po naciśnięciu i powtórnym logowaniu dalej nie działa, poczta Google działa poprawnie . W
  Windows 8.1 poczta Outlook działa poprawnie .

 • Kasia Neko Sikora

  Fajnie że wprowadzają nowe opcje ale… Ja osobiście pomimo tego wszystkiego nie otrzymałam do tej pory opcji transmisji na żywo.

 • stefanel

  Fajnie mam wszystkie opcje oprucz tych związanych z transmisją na żywo. Lumia 535 ds

 • Donald

  Dzisiaj dostałem tą opcje. Wersja systemu oficjalna, najnowsza. Nokia Lumia 1520.