• Programy
  • Komentarze: 4

Instagram otrzymuje nową funkcję przesyłania relacji na żywo

Aplikacja Instagram otrzymała kolejną aktualizację dla komputerów i telefonów z systemem Windows 10. Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji została wprowadzona nowa funkcjonalność, dzięki której możemy przesyłać relacje na żywo. Funkcja jest stopniowo udostępniana dla użytkowników urządzeń z systemem Windows 10.

Instagram jest regularnie aktualizowany dla systemów Windows jednak nowe funkcje oraz możliwości są wprowadzane z lekkim opóźnieniem w porównaniu do konkurencyjnych systemów Android oraz iOS. Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 10.707.48352 (10.1.0) podczas kiedy na pozostałych systemach jest już dostępna wersja o numerze 10.3.2.

Nowa funkcja przesyłania relacji na żywo jest wprowadzana stopniowo do użytkowników telefonów z systemem Windows 10 Mobile, dlatego nie wszyscy mogą w tym momencie skorzystać z tej funkcji, nawet jeżeli otrzymali najnowszą wersję aplikacji. Wygląda na to, że zmiana jest wprowadzana po stronie serwera Instagram i pojawi się w aplikacji dla wszystkich dopiero za jakiś czas. Sprawdziłem na kilku telefonach i pomimo otrzymania najnowszej wersji aplikacji nie widzę funkcji przesyłania na żywo. Dajcie znać czy funkcja pojawiła się na Waszych telefonach.

Pobierz Instagram