• Programy
  • Komentarze: 1

Instagram otrzymuje kilka nowości związanych z komentowaniem

Kilka godzin temu Kevis Systrom, dyrektor generalny oraz współzałożyciel popularnej aplikacji Instagram, poinformował o wprowadzeniu nowych funkcji do aplikacji. Nie są może one rewolucyjne jednak wielu użytkowników czekało na ich wprowadzenie. Nowe funkcje wprowadzane nie wymagają aktualizacji aplikacji i będą dostępna dla wszystkich systemów operacyjnych.

Dzisiejsze zmiany dotyczą przede wszystkim systemu komentowania. W nadchodzących tygodniach użytkownicy będą mogli wyłączyć komentarze pod każdym ze swoich postów. Funkcjonalność ta do tej pory była dostępna wyłącznie dla niewielkiej liczby kont. Możliwość wyłączenia komentarzy będzie dostępna z poziomu zaawansowanych ustawień. Dodatkowo została wprowadzona możliwość polubienia komentarzy za pomocą serduszka, która widoczne jest po prawej stronie każdego komentarza.

Na tę chwilę użytkownicy systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile mogą skorzystać z możliwości polubienia komentarzy. Na drugą opcję będziemy musieli jeszcze zaczekać ponieważ będzie ona wprowadzana w zbliżających się tygodniach.

Pobierz Instagram