Instagram otrzymuje możliwość transmitowania na żywo

Instagram poinformował wczoraj na swoim kanale, że rozpoczął udostępnianie nowej funkcji o nazwie Transmisja na żywo dla wszystkich użytkowników aplikacji. Nowa funkcjonalność będzie udostępniana w ciągu kolejnych kilku dni. Sprawdziłem i funkcja jest już dostępna na moim telefonie z systemem Windows 10 Mobile.

Dzięki nowej funkcji transmitowania na żywo możemy w czasie rzeczywistym pokazywać znajomym i osobom, które nas obserwują przekaz wideo z miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Transmisje wideo na żywo są dostępne wyłącznie na bieżąco a tuż po zakończeniu relacji są usuwane. Aby skorzystać z nowej funkcji wystarczy przesunąć palcem w prawo na ekranie głównym aplikacji Instagram.

Dajcie znać czy otrzymaliście już możliwość transmitowania na żywo i czy funkcja działa poprawnie na Waszych telefonach. Pamiętajcie, że nie jest wymagana aktualizacja aplikacji ponieważ funkcja została wprowadzona po stronie infrastruktury informatycznej producenta aplikacji Instagram. Zapraszam do pobierania.

Pobierz Instagram