• Programy
  • Komentarze: 8

Instagram (Beta) otrzymuje po raz kolejny drobne poprawki błędów i usprawnienia

Nowa aplikacja Instagram (Beta) dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile zadebiutowała w zeszłym miesiącu. Dzisiaj została udostępniona kolejna aktualizacja dla tej aplikacji. Nowa wersja nie wprowadza żadnych nowych funkcji a jedynie drobne poprawki i usprawnienia.

Instagram (Beta) dla Windows 10 Mobile

Niestety producent nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji. Zauważyłem, że aplikacja przyspieszyła, znacznie płynniej przegląda się stronę główną oraz został usunięty błąd z udostępnianiem za pomocą aplikacji Zdjęcia Microsoft. Poprzednio przy próbie udostępnienia zdjęcia aplikacja Instagram zamykała się.

Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany lub poprawki to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pamiętajcie, że w sklepie dostępne są dwie aplikacje Instagram. Ręczne wyszukiwanie wyświetli starą aplikację Instagram BETA – to nie jest wersja opisywana w tym artykule. Aby pobrać poprawną wersję skorzystajcie z poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR