• Programy
  • Komentarze: 2

INGMobile wprowadza przelewy do US, ZUS oraz wskaźnik stanu rachunku na kafelku

Większość banków udostępniła już swoje aplikacje dla telefonów Windows Phone. Wśród nich znalazł się ING Bank Śląski, który przygotował aplikację INGMobile. Dzięki aplikacji mamy łatwy i wygodny dostęp do systemu bankowości internetowej. Najnowsza wersja wprowadza kolejne nowości i usprawnienia.

INGMobile Windows Phone

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji. Pierwsze logowanie przebiega identycznie jak w systemie ING BankOnLine – podajesz swój identyfikator i hasło. Następnie nadajesz 4-cyfrowy PIN. Przy każdym następnym logowaniu wystarczy wpisać cztery ostatnie cyfry identyfikatora oraz nadany wcześniej PIN.

INGMobile pozwala na sprawdzenie rachunków (saldo, historia transakcji, transakcje oczekujące, blokady na rachunku), podgląd salda lokat, przelewy na dowolne rachunki czy wcześniej zdefiniowane, podgląd karty kredytowej i wiele więcej.

Co nowego w INGMobile 1.8.0.0?

  • Przelewy na rachunki Urzędów Skarbowych i innych instytucji podatkowych.
  • Przelewy na rachunki ZUS.
  • Procentowy wskaźnik stanu rachunku na Live Tile.

Według mnie najciekawszą nowością jest dodanie procentowego wskaźnika do kafelka aplikacji. W ten sposób bez wchodzenia do aplikacji możemy zobaczyć ile środków zostało na naszym koncie – dane są liczone na podstawie ustawionego wcześniej limitu dla naszego rachunku w ustawieniach wskaźnika rachunku.

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8 to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

INGMobile

Cena: bezpłatne

Wydawca: ING BANK SLASKI SPOLKA AKCYJNA

Pobierz INGMobile na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR