• Programy
 • Komentarze: 0

INGMobile wprowadza możliwość wyszukiwania transakcji w historii rachunku

Dzisiaj bank ING Bank Śląski udostępnił kolejną wersję aplikacji INGMobile do prowadzenia bankowości mobilnej na telefonach Windows Phone. Najnowsza wersja zwiększa bezpieczeństwo oraz wprowadza możliwość wyszukiwania transakcji w historii rachunku.

INGMobile - wyszukiwanie transakcji w historii rachunku

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji. Pierwsze logowanie przebiega identycznie jak w systemie ING BankOnLine – podajesz swój identyfikator i hasło. Następnie nadajesz 4-cyfrowy PIN. Przy każdym następnym logowaniu wystarczy wpisać cztery ostatnie cyfry identyfikatora oraz nadany wcześniej PIN.

Jak dodać zaufane urządzenie w aplikacji INGMobile dla Windows Phone? Wystarczy wykonać 4 poniższe kroki.

 1. Pobierz aktualną wersję INGMobile (2.1.0.0) i zaloguj się do aplikacji.
 2. Jeśli nie dodałeś jeszcze do zaufanych urządzenia, na którym korzystasz z aplikacji – zobaczysz komunikat informujący o możliwości dodania go do zaufanych. Wybierz opcję Dodaj do zaufanych i postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.
  Pamiętaj: przy kolejnej aktualizacji aplikacji użytkownicy korzystający z ING BankMobile lub ING BankMobile HD na niezaufanym urządzeniu przejdą w Tryb podglądu aplikacji, gdzie będą mogli jedynie sprawdzić saldo rachunku i historię transakcji.
 3. Wpisz numer PESEL, następnie określ nazwę urządzenia, pod którą będzie się ono wyświetlać na liście zaufanych urządzeń i kliknij przycisk Zatwierdź. Na numer telefonu, który podałeś w Banku jako numer kontaktowy, przyjdzie wiadomość SMS z kodem autoryzacyjnym. Wpisz go i…
 4. Bankuj swobodnie na swoim zaufanym urządzeniu mobilnym!
  Pamiętaj: do listy zaufanych możesz dodać dowolną ilość urządzeń.

Pełna lista zmian w aplikacji INGMobile 2.1.0.0?

 • Dalsze zwiększanie bezpieczeństwa aplikacji. Użytkownicy, którzy nie dodali jeszcze swojego urządzenia do zaufanych będą mieli dostęp do aplikacji wyłącznie w trybie podglądu. Dodaj swoje urządzenie do zaufanych od razu po zalogowaniu.
 • Większa wygoda w zarządzaniu finansami. Od teraz wyszukasz transakcje w historii rachunku.

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1 to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

Więcej informacji o dodawaniu urządzeń do zaufanych znajdziecie na stronie ING Bank Śląski.

INGMobile

Cena: bezpłatne

Wydawca: ING BANK SLASKI SPOLKA AKCYJNA

Pobierz INGMobile na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR