• Programy
  • Komentarze: 0

INGMobile wprowadza dedykowane oferty dla wybranych klientów banku

Dzisiaj bank ING Bank Śląski udostępnił kolejną wersję aplikacji INGMobile do prowadzenia bankowości mobilnej na telefonach Windows Phone. Najnowsza wersja 2.7.0.0 otrzymała dedykowane oferty dla wybranych klientów banku.

INGMobile 2.7.0 Windows Phone

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji.

Pełna lista zmian w aplikacji INGMobile 2.7.0.0?

  • Od teraz dla wybranych klientów dedykowane oferty: pożyczki gotówkowej, limitu zadłużenia w koncie oraz karty kredytowej, dostępne w Ofercie po zalogowaniu.

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1 to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

Pobierz INGMobile na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR