• Programy
 • Komentarze: 0

INGMobile wprowadza możliwość dodawania zaufanych urządzeń

Dzisiaj bank ING Bank Śląski udostępnił kolejną wersję aplikacji INGMobile do prowadzenia bankowości mobilnej na telefonach Windows Phone. Najnowsza wersja zwiększa bezpieczeństwo wprowadzając możliwość dodawania zaufanych urządzeń. Zapraszam do obejrzenia szczegółowej listy zmian w dalszej części artykułu.

INGMobile Windows Phone - dodawanie zaufanych urządzeń

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji. Pierwsze logowanie przebiega identycznie jak w systemie ING BankOnLine – podajesz swój identyfikator i hasło. Następnie nadajesz 4-cyfrowy PIN. Przy każdym następnym logowaniu wystarczy wpisać cztery ostatnie cyfry identyfikatora oraz nadany wcześniej PIN.

Jak dodać zaufane urządzenie w aplikacji INGMobile dla Windows Phone? Wystarczy wykonać 4 poniższe kroki.

 1. Pobierz aktualną wersję INGMobile (2.0.2.0) i zaloguj się do aplikacji.
 2. Jeśli nie dodałeś jeszcze do zaufanych urządzenia, na którym korzystasz z aplikacji – zobaczysz komunikat informujący o możliwości dodania go do zaufanych. Wybierz opcję Dodaj do zaufanych i postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.
  Pamiętaj: przy kolejnej aktualizacji aplikacji użytkownicy korzystający z ING BankMobile lub ING BankMobile HD na niezaufanym urządzeniu przejdą w Tryb podglądu aplikacji, gdzie będą mogli jedynie sprawdzić saldo rachunku i historię transakcji.
 3. Wpisz numer PESEL, następnie określ nazwę urządzenia, pod którą będzie się ono wyświetlać na liście zaufanych urządzeń i kliknij przycisk Zatwierdź. Na numer telefonu, który podałeś w Banku jako numer kontaktowy, przyjdzie wiadomość SMS z kodem autoryzacyjnym. Wpisz go i…
 4. Bankuj swobodnie na  swoim zaufanym urządzeniu mobilnym!
  Pamiętaj: do listy zaufanych możesz dodać dowolną ilość urządzeń.

INGMobile Windows Phone - lista zaufanych urządzeń

Pełna lista zmian w aplikacji INGMobile 2.0.2.0?

 • Dodawanie zaufanych urządzeń.
 • Możliwość wykonywania przelewów zwrotnych z historii transakcji.

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1 to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

Więcej informacji o dodawaniu urządzeń do zaufanych znajdziecie na stronie ING Bank Śląski.

INGMobile

Cena: bezpłatne

Wydawca: ING BANK SLASKI SPOLKA AKCYJNA

Pobierz INGMobile na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR