• Programy
  • Komentarze: 2

INGMobile otrzymuje przechowywanie paragonów oraz dzielenie się wydatkami

Dzisiaj bank ING Bank Śląski udostępnił kolejną wersję aplikacji INGMobile do prowadzenia bankowości mobilnej na telefonach z systemem Windows Phone. Najnowsza wersja oznaczona numerem 2.8.0 wprowadza sporo nowości. Zapraszam do zapoznania się z pełną listą nowości.

INGMobile 2.8.0 Windows Phone

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji.

Pełna lista zmian w aplikacji INGMobile 2.8.0?

  • Korzystaj teraz z aplikacji również w wersji angielskiej.
  • Proste i wygodne przechowywanie paragonów, teraz w Twojej aplikacji mobilnej. Sprawdź i wybierz „Paragony”.
  • Już teraz przy pomoc nowej funkcji „Podziel wydatki” możesz w łatwy sposób rozliczyć się ze swoimi znajomymi za wspólny rachunek.

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1 to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

Pobierz INGMobile na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR