ING Bank Śląski wyłączy aplikację INGMobile na rzecz aplikacji Moje ING

W czerwcu zeszłego roku ING Bank Śląski udostępnił nową aplikację o nazwie Moje ING dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Aplikacja oferuje nowy wygląd oraz pełną funkcjonalność obsługi naszego konta znaną z wersji internetowej bankowości. W najnowszym komunikacie bank informuje, że jeszcze w tym roku przestanie działać poprzednia wersja aplikacji o nazwie INGMobile.

Komunikat pojawił się kilka dni temu i dotyczy wszystkich systemów operacyjnych. Poniżej zamieszczam całą treść przesłanego do klientów komunikatu:

Dzień dobry,

zachęcamy Cię do korzystania z nowej aplikacji Moje ING mobile na swoim smartfonie. Nową aplikację wyróżnia m.in. dostęp do wszystkich funkcji systemu bankowości internetowej Moje ING.

Informujemy również, że od 27 lutego 2017 roku wyłączymy możliwość pobierania starej aplikacji ING Bank mobile. Jednocześnie pobrana aplikacja ING Bank mobile będzie działać co najmniej do końca września 2017 roku.

Z pozdrowieniami

Zespół ING Banku Śląskiego

Użytkownicy będą mogli korzystać z aplikacji INGMobile jedynie do końca września tego roku. Po tym terminie aplikacja przestanie działać. Jeżeli zamierzacie pobrać starszą aplikację to musicie pamiętać, że w sklepie będzie dostępna wyłącznie do 27 lutego.

Czy korzystacie z nowej aplikacji Moje ING czy w dalszym ciągu używacie starszej wersji INGMobile? Czy według Was nowa wersja działa lepiej niż dotychczasowa wersja?

INGMobile | Moje ING