• Programy
  • Komentarze: 5

iKASA dla Windows Phone 8 dostępna dla Alior Bank i Getin Bank

Dobra informacja dla chcących płacić za zakupy z aplikacją iKASA. W sklepie Windows Phone pojawiły się dwie aplikacje o tej samej nazwie – jedna dla Alior Bank a druga dla Getin Bank. Aplikacja służy do płatności mobilnych w Biedronce.

iKASA Alior Bank Getin Bank dla Windows Phone

Alior Bank. Aby skorzystać z płatności mobilnych iKASA w Alior Banku, pobierz aplikację i zarejestruj się na stronie http://www.biedronka.aliorbank.pl. Po zakończeniu rejestracji, na wprowadzony w formularzu rejestracyjnym numer telefonu, otrzymasz kod startowy do aplikacji iKASA. Kod startowy jest jednorazowy, a jego okres ważności wynosi 30 minut.

Getin Bank. Wystarczy, że posiadasz konto w Getin Banku, zarejestrujesz się do bankowości internetowej i aktywujesz usługę iKASA. Działa ona jak karta bankomatowa. Kwota zakupów pobierana jest z twojego konta bankowego. W każdej chwili możesz podejrzeć listę ostatnich transakcji w swojej aplikacji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat płatności mobilnych iKASA odwiedź naszą stronę internetową: www.ikasa.com.pl. Aplikacje mogą pobrać posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8. Pobierz iKASA za pomocą poniższych odnośników lub kodów QR.

iKASA Alior Bank

Wersja: 1.17.0.0

Cena: bezpłatne

Wydawca: icp-polska

Pobierz iKASA Alior Bank na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

iKASA Getin Bank

Wersja: 1.17.0.0

Cena: bezpłatne

Wydawca: icp-polska

Pobierz iKASA Getin Bank na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR