• Gry
  • Komentarze: 0

Zjadaj ryby i inne istoty morskie we wciągającej grze Hungry Shark Evolution

W sklepie pojawiła się ciekawa pozycja o nazwie Hungry Shark Evolution przygotowane przez producenta Ubisoft. W grze wcielamy się w rekina a naszym celem jest zjadanie ryb, innych istot morskich a czasem nawet ludzi. W miarę postępu nasz rekin rośnie co zwiększa jego możliwości zżerania.

Gra Hungry Shark Evolution

Oprócz zjadania innych, mniejszych od nas ryb i innych stworzeń musimy uważać na inne groźne istoty, które będą dla nas śmiertelnym zagrożeniem. W międzyczasie zbieramy monety, za które możemy ulepszać naszego rekina oraz dokupywać różne gadżety takie jak czapki, naszyjniki czy nawet laser.

Dodatki poprawiają właściwości rekina, na przykład ilość zdobywanych punktów w czasie lub wydłużają czas, jaki możemy przetrwać zupełnie bez pożywienia. Za pieniądze możemy także ulepszać statystyki naszego rekina czyli poprawić szybkość jedzenia dużych posiłków, prędkość poruszania się oraz czas działania przyspieszenia.

Po maksymalnym rozwinięciu naszego rekina będziemy mogli kupić inną odmianę i tak w kolejce czekają następujące odmiany: Mako, Ryba Młot oraz Żarłacz Olbrzymi. Każda kolejna forma jest znacznie bardziej odporna na ataki oraz posiada większość odporność na ciśnienie, dzięki czemu będziemy mogli pływać jeszcze głębiej.

Oprócz ogromnego podwodnego świata, w którym znajdziemy mnóstwo podwodnych istnień do zjedzenia możemy również wykonywać różne misje, których znajduje się aż 45. Dodatkowym uprzyjemnieniem są osiągnięcia Xbox Live.

Gra zdecydowanie przypadła mi do gustu. Nie sądziłem, że symulacja rekina może aż tak wciągać. Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w podmorskich głębinach to koniecznie pobierzcie grę Hungry Shark Evolution. Grę możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Hungry Shark Evolution

Cena: bezpłatne

Wydawca: Ubisoft

Pobierz Hungry Shark Evolution na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR