Zobacz powiadomienia na telefonie HTC One z obudową HTC Dot View

W poprzednim artykule pisałem o zaletach i wadach telefonu HTC One M8 w porównaniu z telefonem Nokia Lumia 930. Nie wspomniałem w nim o jeszcze jednej ciekawej funkcji jaką posiada najnowszy produkt HTC. Jest to możliwość wyświetlania powiadomień przez zamykane etui HTC Dot View. Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi funkcjami ekranu podglądu w telefonie HTC One M8.

Największą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość oglądania najważniejszych powiadomień bez konieczności otwierania klapki. Użytkownik otrzymuje informacje o bieżącej godzinie, warunkach pogodowych, nieodebranych połączeniach i wiadomościach. HTC przy współpracy z Microsoftem dostosowali również asystenta głosowego Cortana do wyświetlania na ekranie podglądu.

Aby podejrzeć aktualną godzinę oraz inne powiadomienia wystarczy stuknąć dwa razy palcem na przedniej klapce. Jeżeli zrobimy to drugi raz to ekran ponownie się wygasi. Aby skorzystać z Cortany należy przesunąć palcem z góry ekranu do jego dołu. Cortana nie zgaśnie do momentu kiedy nie obejrzymy informacji przez nią wyszukanych lub możemy też wcisnąć przycisk zasilania, który wygasi ekran.

Moim zdaniem HTC Dot View to świetne rozwiązanie, które nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję jaką jest powiadamianie użytkownika ale przy tym wygląda świetnie. Dodatkowo zamykane etui wygląda porządnie a przy tym chroni nasz telefon.

To kolejny mocny argument aby zastanowić się nad zakupem tego modelu jak tylko będzie dostępny w Polsce. Niestety na tę chwilę nie jest znana data dostępności.

A jakie jest Wasze zdanie odnośnie zamykanego etui HTC Dot View?

Źródło: WPCentral