HP Elite x3 otrzymuje aktualizację oprogramowania układowego

HP Elite x3 to flagowy telefon z systemem Windows 10 Mobile. Jest stale rozwijany czego dowodem są częste aktualizacje oprogramowania układowego, które usprawniają jego działanie. Smartfon otrzymuje również regularnie najnowsze wersje systemu operacyjnego oraz może uczestniczyć w programie Windows Insider. Wczoraj firma HP udostępniła kolejną aktualizację oprogramowania.

Po aktualizacji wersja oprogramowania układowego podskoczy z wersji 0002.0000.0018.0105 do wersji 0002.0000.0023.0113. Na tę chwilę nie wiadomo jakie poprawki i ulepszenia zostały wprowadzone do najnowszej wersji oprogramowania. Według wstępnych doniesień właścicieli telefonu poprawiono działanie Bluetooth oraz funkcję Windows Hello. Artykuł zostanie uzupełniony kiedy tylko pojawi się oficjalna lista zmian.

Warto dodać, że jest to czwarta aktualizacja oprogramowania układowego dla telefonu HP Elite x3. Ze względu na wysoką cenę, która wynosi około 3600 zł niewiele osób zdecydowało się na zakup tego smartfonu. Jeżeli jednak jesteście szczęśliwymi posiadaczami tego urządzenia to już teraz możecie zaktualizować oprogramowanie. Jeżeli jeszcze nie widzicie nowej wersji w telefonie to być może nowe oprogramowanie jest dostępne w aplikacji komputerowej Windows Device Recovery Tool.

Telefon HP Elite x3 możecie kupić w oficjalnym sklepie HP lub w brytyjskim sklepie Microsoft.

Źródło: WindowsCentral