Specyfikacja HP Elite x3 potwierdza dostępność w Polsce oraz dodatkowy złoty kolor

Premiera telefonu HP Elite x3 zbliża się wielkimi krokami. Jest to flagowy smartfon z systemem Windows 10 Mobile, który dedykowany jest przede wszystkim do sektora biznesowego. Posiada najlepsze parametry techniczne spośród wszystkich telefonów z mobilną dziesiątką na pokładzie. Teraz mamy kolejne potwierdzenie, że urządzenie trafi na nasz rynek oraz dodatkowo dowiadujemy się, że będzie dostępne w kolorze złotym.

HP Elite x3 - dostępność w Polsce

Już wcześniej informowaliśmy, że telefon HP Elite x3 trafi do naszego kraju jednak teraz specyfikacja techniczna udostępniona na stronie producenta dodatkowo potwierdza ten fakt. Polska będzie jednym z wielu krajów europejskich gdzie będzie sprzedawany smartfon.

HP Elite x3 złoty

Przy okazji dowiadujemy się, że oprócz wersji grafitowo chromowej pojawi się również nowa wersja kolorystyczna, która będzie cała złota. Niestety na tę chwilę nie są dostępne żadne grafiki przedstawiające telefon HP Elite x3 w kolorze złotym.

Więcej informacji o telefonie znajdziecie w tym artykule. Porównanie specyfikacji telefonów Lumia 950 XL oraz Elite x3 znajduje się z kolei w tym miejscu.

Źródło: Windows Central