Galeria zdjęć telefonu HP Elite x3 oraz stacji dokującej HP Desk Dock

Do moich rąk po raz kolejny trafił flagowy telefon HP Elite x3 oraz stacja dokująca HP Desk Dock. Tym razem urządzenie zostanie ze mną na dłużej więc niebawem przygotuję recenzję dotyczącą działania telefonu pod kontrolą najnowszej wersji oprogramowania układowego oraz sprawdzę aktualność listy zalet oraz wad w porównaniu do Lumii 950 XL. Zanim to jednak nastąpi przygotowałem dla Was obszerną galerię zdjęć.

Po raz pierwszy mogłem przyjrzeć się produktowi HP pod koniec grudnia. Wtedy też przygotowałem moje pierwsze wrażenia z użytkowania telefonu HP Elite x3.  Smartfon pomimo kilku braków względem telefonów Lumia posiada funkcje niedostępne w produktach firmy Microsoft. Smartfon został wyposażony w czujnik halla co w połączeniu z dedykowaną obudową HP Wallet Folio Case pozwala włączanie i wyłączanie wyświetlacza odpowiednio po otwarciu lub zamknięciu obudowy. Ponadto obudowa może posłużyć jako podstawka. Na jednym ze zdjęć zobaczycie również czerwoną diodę w przedniej części telefonu, która informuje użytkownika o trwającym procesie ładowania telefonu. Po naładowaniu dioda zmienia kolor na zielony. Telefon posiada również czytnik linii papilarnych, któremu przyjrzałem się nieco bliżej w tym artykule. Stacja dokująca firmy HP również została przemyślana w inny sposób niż stacja Microsoft. W przypadku stacji HP możemy wygodnie postawić telefon bez konieczności podłączania dodatkowych kabli łączących telefon ze stacją.

Więcej informacji o zaletach oraz wadach w telefonie HP Elite x3 opiszę w osobnej recenzji, która będzie podsumowaniem wszystkich dotychczasowych artykułów na temat tego urządzenia. Zdecydowalibyście się na zakup telefonu HP gdyby jego cena była niższa?