• Gry
  • Komentarze: 0

Hot Rod Racers – wyścigi równoległe dla telefonów Nokia Lumia WP8

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone zadebiutowała nowa gra Hot Rod Racers przygotowana przez producenta Miniclip SA, twórcę popularnej gry Rail Rush. Naszym celem w grze jest rozbudowa naszego Hot Roda i wygrywanie kolejnych wyścigów równoległych.

Hot Rod Racers dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8

Wyścigi odbywają się na ulicach miast. Do ukończenia mamy aż 13 różnych epizodów. Nasze szanse na wygraną możemy zwiększać ulepszając nasz samochód lub uderzając w auto przeciwnika w trakcie wyścigu. W grze mamy do wyboru kilka trybów gry a w tym dodge traffic cones, jump off ramps, avoid walls i wiele więcej.

Sterowanie jest banalnie proste. Wystarczy odpowiednio wystartować a następnie zmieniać biegi w odpowiednim czasie i ewentualnie używać nitro. Już po pierwszym wyścigu opanujecie sterowanie.

Gra jest dostępna dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Hot Rod Racers działa płynnie na mojej Lumii 925. Pobierzcie bezpłatnie już teraz klikając w poniższy odnośnik lub skanując kod QR. Jeżeli nie jesteście zdecydowani to zapraszam do obejrzenia poniższego filmu.

Hot Rod Racers

Cena: bezpłatne

Wydawca: Miniclip SA

Pobierz Hot Rod Racers na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR