• Gry
  • Komentarze: 1

Hitman GO z osiągnięciami Xbox już dostępny w Sklepie Windows Phone

Wczoraj w Sklepie Windows Phone zadebiutowała nowa gra Hitman GO. Jest to turowa gra logiczna, w której do przejścia mamy kilkadziesiąt poziomów. Wcielamy się w zabójcę z kodem kreskowym na głowie, który musi dotrzeć w ustalone miejsce pozostając niezauważonym przez strażników.

Hitman GO dla Windows Phone

W grze jesteśmy ograniczeni jedynie ilością ruchów. Po drodze do celu musimy zbierać walizki oraz zabijać strażników. Warto podkreślić, że etapy są zróżnicowane i wielopoziomowe. Na wielu planszach znajdziemy obiekty, które przydadzą nam się w pracy – przebrania, kamienie, którymi możemy rzucać, aby przyciągnąć strażników w odpowiednie miejsce, różne rodzaje broni czy podziemne przejścia.

Gra potrzebuje aż 449MB wolnej pamięci więc upewnijcie się, że dysponujecie odpowiednią przestrzenią na instalację gry. Hitman dostępny jest również dla telefonów z 512MB pamięci RAM.

Za grę producent zażyczył sobie 21,50zł ale licencja obejmuje system Windows oraz Windows Phone. Niestety nie jest dostępna wersja próbna więc zachęcam do obejrzenia powyższego zwiastunu.

Pobierz Hitman GO na Windows Phone 8 / 8.1 (21,50zł)

sklep Windows PhoneKod QR