• Gry
  • Komentarze: 3

Hitman GO oraz Lara Croft GO w promocyjnej cenie dla urządzeń z Windows 10

Co jakiś czas w producenci aplikacji i gier przygotowują specjalne promocje dla posiadaczy telefonów oraz komputerów z systemem Windows 10. Przez kolejne kilka dni producent Square Enix Ltd. obniżył cenę dwóch popularnych gier o blisko 80%. Już teraz możecie pobrać gry Hitman GO oraz Lara Croft GO w cenie 4,50 zł każda.

 

Lara Croft GO

Lara Croft GO

Turowa gra, w której główna bohaterka porusza się po dawno zapomnianym świecie. Poznaj ruiny starożytnej cywilizacji, odkryj dobrze strzeżone tajemnice i staw czoła niebezpiecznym wyzwaniom aby odkryć mit Królowej Venom. Wraz z kolejnymi poziomami gra staje się co raz trudniejsza ale nasza bohaterka również potrafi co raz więcej.

 

Hitman GO

Hitman GO dla Windows Phone

Jest to turowa gra logiczna, w której do przejścia mamy kilkadziesiąt poziomów. Wcielamy się w zabójcę z kodem kreskowym na głowie, który musi dotrzeć w ustalone miejsce pozostając niezauważonym przez strażników. W grze jesteśmy ograniczeni jedynie ilością ruchów. Po drodze do celu musimy zbierać walizki oraz zabijać strażników. Warto podkreślić, że etapy są zróżnicowane i wielopoziomowe. Na wielu planszach znajdziemy obiekty, które przydadzą nam się w pracy – przebrania, kamienie, którymi możemy rzucać, aby przyciągnąć strażników w odpowiednie miejsce, różne rodzaje broni czy podziemne przejścia.

 

Opisana promocja jest dostępna wyłącznie dla systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Cena przed obniżką wynosi 21,50 zł. Na smartfonach Windows Phone 8.1 widoczna jest cena przed obniżką. Jeżeli znaleźliście inną atrakcyjną promocję to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.