Hitman GO, Lara Croft GO, DuckTales Remastered i inne tytuły w obniżonej cenie

W sklepie pojawiło się sporo promocji, dzięki którym możemy kupić gry i programy w obniżonej cenie. Warto przejrzeć listę bowiem znajdziemy na niej takie tytuły jak Hitman GO, Lara Croft GO, DuckTales Remastered czy GTA: San Andreas. Rekordowa obniżka wynosi aż 90%.

Space Marshalls

Aktualne promocje w Sklepie Windows:

Dla części aplikacji niższa cena jest widoczna wyłącznie w telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Na smartfonach Windows Phone 8.1 widoczna jest cena przed obniżką. Jeżeli znaleźliście inną interesującą aplikację w promocji to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Nie zdążyłem jeszcze zagrać w żadną z powyższych gier ale zamierzam w najbliższym czasie zagrać. Na pewno spróbuję grę Lara Croft GO, DuckTales Remastered oraz Space Marshals. Poniżej film przygotowany przez Michała, jednego z naszych czytelników, który postanowił zaprezentować grę Space Marshals na telefonie Lumia 640 z systemem Windows 10 Mobile Build 10586.36.

Zachęcam również do podawania Waszych ulubionych gier i aplikacji. Jeżeli zainteresowanie będzie duże i pojawi się sporo ciekawych tytułów to przygotuję kolejne artykuły z polecanymi grami i aplikacjami dla Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile.