Nokia aktualizuje aplikację HERE Maps dla telefonów Windows Phone 8

Nokia zaktualizowała dzisiaj aplikację HERE Maps dla telefonów z systemem Windows Phone 8. Aplikacji specjalnie przedstawiać nie trzeba ale za to zapraszam do zapoznania się z listą zmian i nowości jakie znalazły się w najnowszej odsłonie map.

HERE Maps 3.5.487.8 dla Windows Phone

Bez względu na to, jak zdecydujesz się podróżować, aplikacja HERE Maps pokazuje najlepszą drogę przez miasto dzięki szybkim mapom offline w 95 krajach. Szybko działające mapy offline 95 krajów pozwolą wyznaczyć trasę nawet bez połączenia transmisji danych. Dzięki nowym kolekcjom możesz grupować, zapisywać i synchronizować ulubione miejsca w witrynie here.com. Dzięki usłudze LiveSight aplikacja HERE Maps dostarcza na mapach jeszcze więcej informacji. Przytrzymaj telefon, aby wyświetlić etykiety pobliskich miejsc na ekranie.

Co nowego w HERE Maps 3.5.487.8?

 • Zorganizuj ulubione miejsca w grupach, synchronizuj je między telefonem i witryną here.com i miej je zawsze na wyciągnięcie ręki.
 • Poprawki błędów i większa stabilność.

Zachęcam do przeczytania artykułu o korzystaniu z kolekcji w aplikacji HERE Maps. Poniżej zamieszczam odnośnik do Sklepu Windows Phone oraz kod QR.

HERE Maps

Cena: bezpłatne

Wydawca: HERE Europe B.V.

Pobierz HERE Maps na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • nylu

  Dzięki juz aktualizowane

 • Andrzej

  Mogliby w końcu dodać synchronizację tras a nie tylko miejsc. Na Symbianie można było zaplanować trasę z punktami pośrednimi i później zsynchronizować z telefonem.
  Nie rozumiem dlaczego na WP wciąż tego nie ma…

  • Marceli

   No mam nadzieję że szybko się z tą nawigacją ogarną. W tej aktualizacji jest możliwe sprawdzenie trasy z punktu A do punktu B ale niestety nie widzę możliwości wprowadzenia punktu pośredniego czyli funkcja która jak zauważył Kolega była w Ovi Maps.
   Na większości serwisów jest możliwość wrzucania trasy do urządzenia GPS więc może kiedyś się takiego czegoś doczekamy na Lumiach. Fajnie by było może w kolejnych aktualizacjach Here Drive+, bo ostatnia była w grudniu ubiegłego roku, więc w tym kwartale nokia czymś zaskoczy 😀